legalnie

Ranking bonusów bukmacherskich

21 grudnia 2018 0

ranking bonusów bukmacherskich

Nic nie zachęca gracza do dalszej gry u bukmachera jak bonus. Często to właśnie bonus decyduje o tym u jakiego bukmachera zdecydują się oni obstawić. W końcu każdy lubi korzystać z okazji! Jednak, zanim zdecydujemy się na skorzystać z jakiegoś bonusu, tak aby przyniósł nam jak najwięcej korzyści najlepiej nieco zapoznać się z podstawowymi informacjami o bonusach a także z bieżącą ofertą zakładów bukmacherskich.

Najlepszy bonus bukmacherski

Tak zwane bonusy bukmacherskie to nic innego jak premie, które są przyznawane przez bukmachera graczowi, u którego zdecydował się on obstawić. Jednak wcale nie jest tak prosto skorzystać z bonusu. Za każdym razem należy spełnić określone przez bukmachera warunki. Może to być czasami jedynie rejestracja na stronie, innym razem może być to wpłacenie określonej kwoty depozytu. Mimo wszystko, szukając bonusu dla siebie trzeba na sprawę spojrzeć chłodnym okiem – przeanalizować warunki, które należy spełnić, czy są one dla nas realne do spełnienia, bo nie warto pakować się w coś, co i tak zbyt wielkiego zysku nam nie przyniesie.

Ranking bonusów bukmacherskich

Oferta bonusów oferowanych przez polskich bukmacherów jest niezwykle bogata i ciągle ulega zmianom. Zanim zdecydujemy się skorzystać z jakiegokolwiek bonusu najlepiej porównać, co każdy z bukmacherów może nam zaproponować. Poniżej przedstawiamy listę bonusów, które są godne uwagi.

Bukmacher

Wysokość depozytu

Bonus

Kod promocyjny

Totolotek

10 zł

1120 zł bonusu na start a także 25 zł freebet, dodatkowo za polecenie przyjaciela można zyskać 5 zł freebet oraz 12% do wygranych w aplikacji mobilnej

Tak

LvBet

10 zł

Bonus powitalny o równowartości 1500 zł oraz 30 zł bez depozytu

Tak

Fortuna

10 zł

35 zł bonusu bez depozytu a także 400 zł po wpłaceniu depozytu

Tak

ETOTO

1 zł

500 zł bonusu do pierwszego depozytu oraz

Tak

Rodzaje bonusów

Bukmacherzy często przygotowują różne bonusy powitalne, aby zachęcić nowych graczy do gry oraz bonusy dla stałych graczy aby zachęcić ich do dalszej gry. Wśród bonusów powitalnych możemy wyróżnić freebet, który polega na otrzymaniu pewnej kwoty od bukmachera do postawienia pierwszych zakładów, bonus od depozytu, czyli kwota, jaką otrzymujemy od bukmachera za wpłacenie depozytu oraz zakład bez ryzyka, czyli gdy nie uda nam się wygrać kwota i tak zostaje zwrócona. Bukmacherzy pamiętają także o swoich stałych graczach. Bonusy dla nich to zazwyczaj dodatkowe środki finansowe za wykonanie określonych czynności.

Bukmacherzy oferują wiele różnych bonusów, dlatego decydując się na skorzystanie z jakiegokolwiek najlepiej zapoznać się z ich rodzajami oraz ofertami poszczególnych bukmacherów.

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *